strona w naprawie zapraszamy jutro ;)

 Szwendak


Mała zmiana czerwonego szlaku
Forum
Witajcie. Ostatnio byłem na szwendce niedaleko Roztoki. KPN minimalnie
zmienił w tej okolicy przebieg czerwonego szlaku. Po zmianach szlak nie
prowadzi już wzdłuż szosy a robi mała pętlę lasem po zachodniej stronie
trasy.
Forum
szwendak
11-05-2015 10:51:02
hr
Moim zdaniem szlak powinien schodzić do zielonego o jedna droge wcześniej a nie już przy samej szosie wracać z powrotem do lasu i na około dobija wraz z zielonym do Roztoki. Bez pomyślunku.
GOŚĆ
18-05-2015 8:38:40
hr
Taka mała zaskoczka. Byłem w sobotę na tym szlaku ze znajomymi rowerzystami z Częstochowy i jechaliśmy właśnie czerwony do Palmir i tuz przed Roztoką moje towarzystwo nagle odbija w lewo do lasu a nie do asfaltu ??? Co jest grane :-))))
A swoją drogą są puszczą zachwyceni :-)
http://gozdzik.bikestats.pl/1321902,Dwa-dni-ze-Skowronkami-dzien-pierwszy-Kampinoski-PN.html?PHPSESSID=ufsdemf4ap3u503qo1tn2dsgp3
Goździk
20-05-2015 9:18:16
hr
Zmiana trasy czerwonego szlaku nie nastąpiła wcale tak niedawno... Jako wieloletni uczestnik corocznych maratonów organizowanych przez MKG "Matragona" ostro się naciąłem podczas ubiegłorocznej edycji tej imprezy (zresztą nie tylko ja, gdyż uzbierała się nas całkiem pokaźna grupka :-)
Idąc "na pamięć" z Roztoki asfaltem po ok. 300 metrach skręciłem w las w czerwony szlak, a tam niespodzianka...mijam pierwszą, drugą, piątą osobę idącą w przeciwnym kierunku... Hmmm - konsternacja, zdziwienie i półgodzinna strata czasu. Okazuje się, że władze parku postanowiły przenieść czerwony szlak wgłąb lasu. Pomysł świetny, jednak popieram GOŚCIA i nie powinien on w ogóle dochodzić do asfaltu, lecz łączyć się z zielonym o jedną drogę wcześniej.
GOŚĆ
27-05-2015 14:56:03
hr
Można by utworzyć wątek o wszelkich zmianach szlaków.
Mnie np. w sobotę zaskoczyła zmiana szlaku żółtego między Starą Dąbrową a Kanałem Łasica. Co gorsza stare znaki nie są zatarte i skończyło się 1 km przełajem wzdłuż kanału Ł-9. Warto było bo łoś się trafił.
P.
GOŚĆ
30-06-2015 14:54:25
hr


Dodawanie Wpisu

Treść:

Aby dodać Wpis musisz udowodnić, że nie jesteś botem

żeby to zrobić przepisz liczbę(5 cyfr)

anty_bot

Liczba z rysunku:

 klub nasz_kpn ciekawe_miejsca ciekawe_trasy
krajobraz zwierzęta my_na_szlaku miejsca roślinki wydarzenia wspomnienia
galeria
Aktualna pogoda w Kampinoskim Parku Narodowym Artykuły o Kampinoskim Parku Narodowym Linki związane z Kampinoskim Parkiem Narodowym mapa parku KPN Wpisy użytkowników portalu
Copyright 2010-2011 Wszelkie prawa zastrzeżone. CODE & DRESING NET6
Zgubiłeś się? - Mapa serwisu  - Szukaj
Powiększenie zdjęcia
Trwa ładowanie zdjęcia...