strona w naprawie zapraszamy jutro ;)

 Szwendak


Plenerowa siłownia
Witajcie. Byłem ostatnio w okolicach Muzeum Puszczy Kampinoskiej w Granicy. Myślałem, że znam ten kawałek puszczy bardzo dobrze ale jednak wyszło na to, że jednak nie do końca. Postanowiłem zrobić małą pętlę dookoła muzeum, ścieżką dydaktyczną. Ku mojemu zaskoczeniu odnalazłem w lesie nie opodal  Cmentarza wojskowego w Granicy małą plenerową siłownię. To jest to. Wspaniały pomysł na spędzenie czasu na łonie natury. Muszę Wam powiedzieć, że to chyba jedyne takie miejsce w Puszczy Kampinoskiej. Jeżeli ktoś mieszka w okolicy to może sobie trochę poćwiczyć bez zgiełku jaki zazwyczaj panuje w klubach z siłownią. Widoki też zgoła inne i to świeże powietrze przesycone zapachem lasu. Jestem ciekaw, czy to tylko jednorazowa inicjatywa? Takie siłownie mogły by powstać też przy innych parkingach na obrzeżach parku. Może Wólka Węglowa, Truskaw, Dąbrowa Leśna. Zapraszam do odwiedzenia tego miejsca. Siłownia znajduje się na prawo od wejścia na Cmentarz wojskowy w Granicy.
Forum Forum
szwendak
08-11-2017 11:03:12
hr
na terenie KPN to nie jest jedyne takie miejsce :D widziałem co najmniej kilka.. siłownia na świeżym powietrzu jest też np. w Wierszach, za kościołem.. (AdamRunningMachine)
GOŚĆ
29-03-2018 13:35:54
hr


Dodawanie Wpisu

Treść:

Aby dodać Wpis musisz udowodnić, że nie jesteś botem

żeby to zrobić przepisz liczbę(5 cyfr)

anty_bot

Liczba z rysunku:

 klub nasz_kpn ciekawe_miejsca ciekawe_trasy
krajobraz zwierzęta my_na_szlaku miejsca roślinki wydarzenia wspomnienia
galeria
Aktualna pogoda w Kampinoskim Parku Narodowym Artykuły o Kampinoskim Parku Narodowym Linki związane z Kampinoskim Parkiem Narodowym mapa parku KPN Wpisy użytkowników portalu
Copyright 2010-2011 Wszelkie prawa zastrzeżone. CODE & DRESING NET6
Zgubiłeś się? - Mapa serwisu  - Szukaj
Powiększenie zdjęcia
Trwa ładowanie zdjęcia...