strona w naprawie zapraszamy jutro ;)

 Szwendak


POWSTANIE KLUBU SZWENDAKWitam wszystkich nazywam się Paweł Szewczyk. Nad pomysłem założenia takiego klubu i strony zastanawiałem się już od ponad roku i wreszcie udało się. Nie wiem czy jest zapotrzebowanie na stronę o takiej tematyce ale było to poniekąd moje małe marzenie.
Puszczę Kampinoską, można tak powiedzieć mam we krwi, na obrzeżach puszczy Kampinoskiej w miejscowości Laski urodził się mój ojciec. Od maleńkiego oprowadzał mnie po jej ostępach i pokazywał coraz to dalsze jej zakamarki. Był czas wczesnej młodości kiedy nie za bardzo się interesowałem walorami przyrodniczymi. Wreszcie parę lat temu wybrałem się z przyjacielem ponownie do naszej Puszcze, żeby na nowo ją odkryć, na nowo poznać i na nowo pokochać.
Rok 2009 był przełomowy - po szlakach puszczańskich przebyłem ponad 500 km i to otworzyło mi oczy. Teraz każdą wolną chwilę staram się właśnie jej poświęcać by wspólnie z moją żoną i przyjaciółmi przemierzać leśne szlaki. Nie jestem ekspertem w dziedzinie turystyki czy leśnictwa. Nie znam się tak dobrze na florze i faunie tak jak niektórzy z Was, ale jestem zauroczony całym tym pięknem i na łamach tej strony chcę się dzielić z Wami ta pasją.
Szwendak (Paweł Sz.)
Informacje
hr
główna strona klub klubowicze regulamin forum logowanie skrzynka
Copyright 2010-2011 Wszelkie prawa zastrzeżone. CODE & DRESING NET6
Zgubiłeś się? - Mapa serwisu  - Szukaj
Powiększenie zdjęcia
Trwa ładowanie zdjęcia...