strona w naprawie zapraszamy jutro ;)

 Szwendak

REGULAMIN strony KLUBU SZWENDAK1. Każdy komentarz, opinia, opis lub inny tekst wyraża lub przedstawia poglądy, wyłącznie jego autora, a nie administratora, moderatora czy innych osób bezpośrednio związanych z utworzeniem strony kampinoski-szwendak.pl (poza tekstami przez nich pisanymi lub umieszczonymi na wyżej wymienionej stronie).

2. Umieszczając na stronie zdjęcie jednocześnie oświadczasz, że jesteś jego autorem lub posiadasz prawo do jego publikacji. Zdjęcia ze wzgledów technicznych - przepustowość łącza i pojemność serwera są poddawane nieznacznej kompresji.

3. Zgadzasz się nie pisać w sposób obraźliwy, obsceniczny, wulgarny.

4. Zabrania się umieszczania na stronie tekstów zawierających groźby i materiały, które mogą być sprzeczne z prawem polskim lub między narodowym. Za naruszenie tych warunków autor takiego tekstu będzie automatycznie usuwany z listy członków klubu, a jego tekst ze strony. W najbardziej rażących sytuacjach w jawny sposób łamiących prawo administrator strony będzie zmuszony do powiadomienia odpowiednich instytucji państwowych. Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.

5. Moderatorzy mają prawo do usunięcia każdego obraźliwego tekstu po konsultacji z jego autorem, lub w rażących przypadkach bez jego wiedzy.

6. Jako członek klubu zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych.

7. Administrator strony nie pobiera żadnych istotnych danych osobowych klubowiczów i nigdy nie będzie prosił w mailach o ich udostępnienie.

8. Podczas rejestracji podajesz tylko swój login (nick), E-mail. Podanie danych dodatkowych takich jak imię jest całkowicie dobrowolne. Podanie adresu mailowego umożliwi ewentualne odzyskanie Twojego hasła do logowania, oraz umożliwi kontakt moderatorów z klubowiczami. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom trzecim ani podmiotom gospodarczym

9. Redaktorzy, wydawcy, webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

10. Strona kampinoski-szwendak.pl tak jak i klub szwendak są całkowicie apolityczne.

11. Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za teksty umieszczone na stronie nie będące jego autorstwa.

12. Przystąpienie do klubu „Szwendak” jak i umieszczanie wpisów oraz zdjęć na stronie kampinoski-szwendak.pl jest całkowicie nieodpłatne

Ze swojej strony będziemy starli się bardzo wnikliwie analizować wszystkie wpis, tak żeby nie było one dla nikogo obraźliwe lub uwłaczające ludzkiej godności. Z góry dziękujemy za wszelkie informacje na temat tekstów zawierających podejrzane lub obraźliwe treści.

Wszystkie uwagi lub naruszenia regulaminu prosimy kierować do moderatora pod adresem:

moderator.szwendak@gmail.com

Możesz też kliknąć na ikonkę skrzynki pocztowej umieszczoną pod tabliczkami informacyjnymi.


główna strona klub klubowicze historia forum logowanie skrzynka
Copyright 2010-2011 Wszelkie prawa zastrzeżone. CODE & DRESING NET6
Zgubiłeś się? - Mapa serwisu  - Szukaj
Powiększenie zdjęcia
Trwa ładowanie zdjęcia...